Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
Марианна Цапенко November 12, 2013 12:47 am I recommend
 
Advantages: Благодарю весь коллектив фабрики а особенно Любу, Марьяну, Оксану за оперативность, открытость, понимание и терпение. Изделие высшего качества, это тот случай когда вещь лучше в реальности чем даже на картинке) Отличная вышивка.Благополучия всем вам. Вы помогаете делать будни праздниками и по особенному красиво заботиться о близких и дорогих людях. И отдельное спасибо за приглашение в гости.От нашего сотрудничества остались только светлые, тёплые воспоминания. До встречи)
0
 
Юлія September 27, 2013 6:40 pm I recommend
 
Advantages: Доброго дня.
Я хочу замовити сукню СК6123 з сайту http://skyba.com.ua/index.php?route=product/category&path=25_24
Але там взагалі не відкриваються фото. Допоможіть, будь ласка!!!!! Може ви на емейл відправите фото? Як швидко вирішити це питання?
З повагою Юлія.
0
 
lady.ox999 February 08, 2013 2:26 pm
 
Advantages: Доброго дня! Вже більше тижня шукаю вишиванку в сучасному стилі, та все чомусь не подобається... Випадково зайшла на Ваш сайт, і тепер "захворіла" Вашими виробами. Особливо сподобалася модель "Вишита блуза СК-2013" із альбому "Українська вишиванка" в блакитних тонах. Дуже прошу вислати схему орнаменту,льон вже покроїли, хочеться швидко, оплату гарантую. Контакти 0667971782,Оксана,Полтавська обл.,Диканька, вул. Чернишевського, 6 а ,кв. 12. Моя електронна адреса lady.ox999@yandex.ru Будь-ласка, дуже прохаю!!!
+1
 
Ольга Бугаенко May 31, 2012 5:46 pm I recommend
 
Advantages: Вишита сорочка - це витвір мистецтва, який на даний час втілює в собі сучасність, елегантність, вишуканість, підкреслює фігуру та приховує її недоліки.
+1
 
Юрій Опалянко February 24, 2012 12:30 pm I recommend
 
Advantages: Оригінальні узори, великий каталог, індивідуальний дизайн. Можливість замовлення як в опт так і в роздріб.
Commentary: Дуже гарна продукція, вишита сорочка має у кожного. Це той елемент одягу в гардеробі який підтверджує що ми Українці і виділяє нас серед інших народів. Дуже приємно весною і літом бачити людей у вишитому одязі. Дуже приємно що мода на вишивку повертається, і Я сподіваюсь що вона залишиться на довго.
+2
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 

Contacts

Українська вишиванка від ТзОВ Скиба
(main office)

79037, Ukraine, Lvіv region, Львів, вул. Богдана Хмельницького, 212
  • +38 (032) 29432XX
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create